Już wkrótce zadebiutuje Ulefone Power 3

0

Na rynku brakuje urządzeń, które mogą się pochwalić dużym akumulatorem, przy czym też świetnym czasem pracy. Ulefone po dobrym przyjęciu modeli Power oraz Power 2, oficjalnie poinformowało, że pracuje nad kolejnym przedstawicielem tej serii i już niedługo możemy spodziewać się jego oficjalnej premiery.

Ulefone Power 3 będzie smartfonem wyróżniającym się od reszty urządzeń z portfolio producenta. Wszystko za sprawą zastosowania wyświetlacza o proporcjach 18:9 oraz akumulatora o pojemności około 6100 mAh. Według producenta, zastosowany akumulator będzie pozwalał na 4 dni użytkowania. Oczywiście mowa tutaj o umiarkowanej eksploatacji. Podczas intensywnego korzystania z internetu czy też innych multimediów, czas ten może się nieco skrócić.

Na grafice udostępnionej przez producenta możemy także zauważyć, że nowy długodystansowiec pracować będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo. Niestety, reszty specyfikacji póki co nie znamy, ale możemy się domyślać, że sercem Ulefone Power 3 zostanie procesor z serii Helio, który wspierany będzie przez około 4 GB lub nawet 6 GB pamięci RAM.

Ulefone Power 3 według zapowiedzi producenta trafi na rynek już w grudniu.

Źródło: Ulefone