OnePlus 3 i 3T z aktualizacją do Androida Oreo

0
oneplus 3

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że modele OnePlus 3 oraz jego odświeżona wersja OnePlus 3T otrzymały dostęp do wersji beta najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Jednak to było z betą każdy wie, tutaj coś nie działa, tutaj się nie uruchamia, jednak wersja stabilna pojawiła się stosunkowo szybko.

Jak to bywa w przypadku tego typu aktualizacji może się na Waszych telefonach pojawić z drobnym opóźnieniem, bowiem sam proces jest wdrażany stopniowo. Co znajdziemy w samej aktualizacji? Oczywiście wcześniej wspomnianą wersję Androida Oreo 8.0 wraz z pakietem bezpieczeństwa datowanym na wrzesień bieżącego roku. Zmiany dotkną również autorską nakładkę OnePlus jednak zmiany będą ograniczały się jedynie do poprawy aktualnie występujących problemów. Pod tym względem to raczej standard, do nowych bardziej rewolucyjnych zmian będziemy musieli poczekać do kolejnej pełnoprawnej generacji urządzeń OnePlus. Jak to bywa w takim przypadku trzeba pobrać całkiem pokaźną paczkę danych. Warto przed instalacją dobrze naładować telefon i na wszelki wypadek skopiować najważniejsze dane.

Dajcie znać  w komentarzach czy dla Was dostępna jest aktualizacja dla OnePlus 3 czy OnePlus 3T, jeśli tak to jak sprawuje się w praktyce.

Źródło: phonearena.com