sony xperia logo

Wkrótce poznamy ciekawego średniaka od Sony?

Japoński producent jest znany z dosyć bogatego portfolio, które jest moim zdaniem dosyć monotematyczne jeśli chodzi szczególnie o flagowce. Tych w ciągu roku pojawia się co najmniej kilka, jednak między sobą różnią się bardzo niewielkimi szczegółami. Jednak w przyszłym roku japoński producent zamierza wprowadzić znaczne zmiany w designie, czy jednak dotyczyć będą one również średniej półki okaże się po przy okazji ich oficjalnej premiery.

W jednym z benchmarków pojawił się właśnie jeden z przyszłorocznych telefonów. Sercem tego modelu będzie Snapdragon 630, do tego dochodzi 3 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełniają dwa aparaty przedni 8 Mpx oraz główny tylny 23 Mpx. Na koniec tylko kilka słów związanych z ekranem, według przeciekowych informacji będzie on o przekątnej 5,2 cala, który to pracować będzie w rozdzielczości Full HD czyli 1920×1080 pikseli. Czyli najpewniej będziemy musieli się w średniej półce japońskiego producenta obejść telefonami bezramkowymi. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem – Android Oreo 8.0.

Zobaczymy co przyniosą ze sobą kolejne miesiące, ale wygląda na to że japoński producent rewolucję w swoich telefonach zacznie od najwyższej półki cenowej, nieco po macoszemu traktując średnią.

Źródło: phonearena.com

More Stories
htc logo
Pierwsze zdjęcia HTC U (Ocean)