Xtorm wprowadza ciekawego powerbanka i stację ładowania indukcyjnego

0
xtorm ładowarka

Aktualnie na rynku powerbanków zrobiła się pewna posucha, jest kilku producentów, którzy dostarczają ciekawe urządzenia w dobrej cenie, jednak ciężko wymyślić coś nowego w tym segmencie. Były już rozwiązania związane z panelami słonecznymi, latarkami i wieloma więcej rzeczami, ale jednak nie przyjęły się one i większość osób kupowało mimo wszystko „zwykły” powerbank.

Ze swoim rozwiązaniem przychodzi firma Xtorm, która na rynek wchodzi z dwoma produktami powerbankiem i stacją dokującą. Pierwsze urządzenie na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym bankiem energii, jednak w praktyce ma jeden dodatkowy element, który powinien szczególnie uszczęśliwić tych, którzy nie przepadają za kablami. Mianowice za pomocą tego powerbanka możemy ładować bezprzewodowo różne urządzenia. Sam powerbank ma pojemność 8000 mAh, dwa wyjścia USB i zintegrowany kabel USB. Drugie urządzenie to ładowarka indukcyjna, która raczej niczym szczególnym się nie wyróżnia. Wspiera najpopularniejszą technologię ładowania bezprzewodowego Qi, więc większość urządzeń aktualnie dostępnych na rynku w pełni wykorzysta moc tej ładowarki. Producent podaje, że jesteśmy w stanie wyciągnąć z tego urządzenia maksymalnie 10 W mocy.

Na koniec cena, ta niestety w obu przypadkach nie należy do najniższych. Za powerbank marki Xtorm przyjdzie nam zapłacić 339 zł, a indukcyjną ładowarkę 169 zł. Czy oba urządzenia są warte swojej ceny okaże się gdy oba sprzęty dostaniemy do testów.

Źródło: informacja prasowa

AndroidXtorm