samsung

Smartfony z linii Galaxy S mini powrócą?

Koreański producent w swoim portfolio ma całkiem sporą ilość smartfonów począwszy od flagowców czyli linię S oraz Note, poprzez średniaki – linię A, a także najniższą półkę cenową czyli J. Modeli w każdym z tych rodzin jest po kilka. Jednak przed kilkoma laty, pojawiała się także wersja „mini” flagowców z linii S, jednak „eska” była tylko z nazwy bowiem specyfikacja to przede wszystkim mocno średnie bebeszki i nabijanie ludzi w butelkę – większość sądziła że ma do czynienia z mniejszą wersję flagowego telefonu.

Urządzenia oznaczone jako Samsung Galaxy S mini powrócą najprawdopodobniej już w przyszłym roku. Przecieki mówią o pierwszym półroczu 2018 roku, najpewniej do końca kwietnia. Ważną informacją jest fakt, że telefon miałby zostać wyposaży w ekran o przekątnej raptem 4 cali, co w dobie bezramkowych smartfonów i przekątnych bliskich 6 cali wydaje się ciekawym posunięciem. Gdyby jeszcze Koreańczycy pokusili się o zaimplementowanie najmocniejszych bebeszków, plus do tego ekran bez ramek i proporcjach 18:9 to naprawdę mógłby być to bardzo ciekawy telefon. Oczywiście są to jak na razie tylko i wyłącznie moje gdybania, ale widać na to, że w przyszłym roku poznamy aż trzy urządzenia z linii S, prócz Galaxy S9 oraz Galaxy S9+, zaprezentowany zostanie Galaxy S9 mini.

Co sądzicie o pomyśle powrotu do linii S mini? Jaką specyfikację powinien mieć taki telefon? Dajcie znać co myślicie na ten temat w komentarzach pod newsem.

Źródło: phonearena.com

More Stories
Google Drive – nową usługą od Google