Samsung szykuje flagowca z klapką?

0
samsung w2018

Dzisiaj nastała moda na telefony z wąskimi ramkami i ekranami o proporcjach 18:9. Jeszcze kilka lat temu przed erą smartfonów na rynku polskim królowały komórki z klapkami. Co prawda nie zanosi się na wielki powrót klapek w telefonach, ale koreański producent stara się nieco bardziej urozmaicić swoje portfolio smartfonów.

W2018 (bo tak nazywać się ma wspomniany telefon) nie jest już pierwszą próbą Samsunga związaną z tworzeniem telefonu z klapką. Jednak to co Koreańczycy przygotowali szczególnie pod względem specyfikacji można spokojnie określić jako wyższą półkę. Sercem tergo modelu będzie układ Qualcomma Snapdragon 835, dochodzi do tego 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Telefon ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 4,2 cala, który pracować będzie z rozdzielczością Full HD. Specyfikację uzupełnia aparat 12 Mpx tylny, oraz 5 Mpx przedni, bateria o pojemności 2300 mAh.

Nie wiemy czy model ten w ogóle trafi na europejski rynek, a tym bardziej czy pojawi się na naszych rodzimych półkach sklepowych, ale W2018 może być ciekawą alternatywą dla którzy poszukują ciekawego telefonu z dobrymi parametrami. Czy Wy skusilibyście się na taki smartfon, gdyby był dostępny w Polsce?

Źródło: phonearena.com