Android Oreo wkrótce dla Samsunga Galaxy S8

2
galaxy s8 android oreo

Okres aktualizacji urządzeń do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem można uznać za otwarty. Co jakiś czas informujemy Was na blogu o pojawiających się update’ach, dziś mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią testować nowe oprogramowanie, a dodatkowo nie mogą się doczekać Androida Oreo.

Oczywiście jak na razie jest to zapowiedź wydania testowego najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem, więc dla tych którzy oczekiwali już stabilnej wersji oprogramowania muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość i zapewne poczekać do początku przyszłego roku. Co ważne program testowy nie został uruchomiony tylko i wyłącznie w Polsce, ale sumarycznie w kilkunastu krajach, ale i tak możemy czuć się wyróżnieni, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie.

Na razie nie wiemy dokładnie jakie zmiany będzie wprowadzać wersja testowa Androida Oreo, jak będzie wyglądać sprawa chociażby z paczką zabezpieczeń czy wersją samej nakładki systemowej. Przekonamy się wówczas gdy pojawią się pierwsze wersje testowe na urządzeniach z linii Galaxy S8.

Źródło: phonearena.com