TP-Link wkrótce zaprezentuje flagowca z prawdziwego zdarzenia?

1
tp-link neffos

TP-Link wszedł na rynek mobilnych technologii – smartfonów stosunkowo niedawno. Jednak do tej pory prezentował przede wszystkim telefony ze średniej półki, które miały trafić do szerokiego grona odbiorców. Jednak wygląda na to, że sytuacja w najbliższym czasie może nieco ulec zmianie. Pierwsze przeciekowe informacje mówią o tym, że linia Neffos wzbogaci się o ciekawy model.

Według pierwszych przecieków nienazwany jeszcze telefon jak przystało na ostatnią modłę ma zostać wyposażony w ekran o proporcjach 18:9. Do tego podobnie jak to miało miejsce w przypadku Galaxy S8 czy Galaxy S8+ ma mieć zakrzywiony wyświetlacz obustronnie. Sercem urządzenia ma być flagowy układ Qualcomma czyli Snapdragon 835 do tego wspierać go będzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Pierwszy render wskazuje, że pojawi się na pleckach urządzenia podwójny aparat o matrycach odpowiednio 16 Mpx oraz 20 Mpx, przedni z kolei to 16 Mpx, a nieco niżej umiejscowiono czytnik linii papilarnych.

Ciekaw jestem jak TP-Link poradzi sobie w nowym dla niego segmencie urządzeń z wyższej półki cenowej. Dla nas konsumentów to bardzo dobra wiadomość, bowiem większa konkurencja to ciekawsze smartfony i lepsze ceny. A Wy czekacie na najnowszą propozycję od chińskiego producenta? Co sądzicie o nowym pomyśle TP-Linka?

Źródło: gsmarena.com