0

Xiaomi jest niewątpliwie niezwykle popularną marką telefonów szczególnie w Polsce. Premiery kolejnych urządzeń tego chińskiego producenta wzbudzają sporo emocji, a już niebawem poznamy następce bardzo popularnego telefonu na całym świecie czyli właśnie Xiaomi Redmi Note 5.

O tym modelu pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl i praktycznie wiemy o nim wszystko, a kolejne plotki jedynie potwierdzają poprzednie doniesienia. Właśnie w internecie pojawiły się zdjęcia prasowe Xiaomi Redmi Note 5 i wygląda na to, że faktycznie ten model będzie wyposażony w ekran o proporcjach 18:9 i niewielkie ramki wokół wyświetlacza. Całość od frontu wygląda co najmniej dobrze, jednak plecki urządzenia tak na dobrą sprawę nie zmieniły się od dwóch generacji phabletów chińskiego producenta. Tutaj Xiaomi mogło znacznie bardziej poszaleć i dodać więcej od siebie, a wygląda na to, że ponownie otrzymamy niemal zupełny standard. Czyli obiektyw głównego aparatu (pojedynczy), a pod nim okrągły czytnik linii papilarnych. Wszystko wygląda poprawnie i miejmy nadzieję, że cena telefonu nie ulegnie jakimś totalnym zmianom w porównaniu do poprzednika.

Jak Wam się podoba najnowsza propozycja od chińskiego producenta? Waszym zdaniem jest warta zakupu? Dajcie znać w komentarzach co myślicie o Xiaomi Redmi Note 5.

Źródło: phonearena.com

Telefony Neffos w niższych cenach

Wcześniejszy wpis

MIUI 9 w wersji stabilnej już wkrótce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android