0

Tajwański producent wydając w bieżącym roku HTC U11 pokazał, że potrafi tworzyć ciekawe telefony. Moim zdaniem ten model to jeden z najlepszy, jeśli nie najlepszy pod względem fotografii smartfon aktualnie dostępny na rynku, a gdy słyszę, że wkrótce otrzymamy model, który pod kilkoma względami będzie lepszy od zwykłej wersji HTC U11 zacieram ręce.

Pierwsze przecieki wspominają o modelu pod nazwą HTC U11 Plus, telefon który ma zyskać bezramkowy charakter a przy tym bardziej panoramiczne proporcje czyli ostatnio modne 18:9. Do tego ekran ma pracować z maksymalną rozdzielczością 2K+, dzięki czemu do zagęszczenia pikseli z całą pewnością nie będziemy mogli się przyczepić, tym bardziej, że wyświetlacz będzie o przekątnej 6 cali. Producent pod względem samych bebeszków niewiele zmieni. Ponownie sercem urządzenia będzie najmocniejszy aktualnie na rynku układ Qualcomma – Snapdragon 835, do tego dochodzi 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Pierwsze przecieki wspominały również o wersji z 6 GB RAMu oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Pod względem dodatków ponownie mamy otrzymać tę samą optykę i matrycę 12 Mpx w przypadku głównego aparatu, co mnie akurat cieszy. Warto dodać, że całość ma być zamknięta w smukłej obudowie, a mimo to High Tech Computer dał radę upchnąć baterię o pojemności 4000 mAh.

Całość zapowiada się naprawdę ciekawie, osobiście liczę że w HTC U11 Plus tajwański producent zrezygnuje z błyszczących plecków urządzenia na rzecz aluminium lub innego ciekawego tworzywa. Zobaczymy jak telefon ten będzie się prezentował w praktyce, bowiem na papierze wygląda lepiej niż dobrze.

Źródło: phonearena.com

Jutro poznamy nowy telefon od Nokii

Wcześniejszy wpis

Znamy polską cenę Xiaomi Redmi Note 5A

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android