Nowe smartfony Ulefone debiutują w Polsce

2

Na polskim rynku pojawiły się trzy nowe smartfony chińskiego producenta Ulefone – Gemini Pro, T1 oraz Power 2. Dystrybucją tych urządzeń zajęła się oczywiście firma CK MEDIATOR. Sprawdźmy co oferują wyżej wymienione smartfony.

Ulefone Gemini Pro

Ulefone Gemini Pro

Smartfon cechuje się 5,5-calowym wyświetlaczem, który z kolei charakteryzuje się odwzorowaniem barw NTSC na poziomie 95%. Ekran dodatkowo jest chroniony przez szkło Gorilla Glass 3. Za wydajność tego modelu odpowiada 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X27, który składa się z dwóch rdzeni Cortex-A72 o taktowaniu 2.6 GHz, czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 2.0 GHz i czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 1.6 GHz. Procesor wspierany jest też przez 4 GB pamięci RAM, a także 64 GB pamięci wbudowanej, którą oczywiście można rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat i zasilany jest przez akumulator o pojemności 3680 mAh.

Ulefone Gemini Pro może się także trzema aparatami o rozdzielczości 13 Mpx. Aparat główny to dwa obiektywy z matrycami Sony IMX258. Jeden sensor odpowiedzialny jest za wykonywanie zdjęć kolorowych, natomiast drugi wykonuje wyłącznie zdjęcia czarno-białe i umożliwia także  uzyskanie efektu rozmazanego tła. Aparat główny został również wyposażony w możliwość zmiany punktu ostrości, tryb manualny, funkcję 3D Photo, a także mechanizm Live Photo, który zapamiętuje 1,5 sekundy przed i po zrobieniu zdjęcia tworząc efekt animacji. Na froncie znalazła się 13 Mpx kamerka do selfie i wideorozmów, która dodatkowo wspierana jest przez diodę doświetlającą LED.

Ulefone T1

Ulefone T1

Kolejną nowością Ulefone jest model T1, który został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wyświetlacz chroni szkło Gorilla Glass 3. Sercem Ulefone T1 jest procesor MediaTek Helio P25, który składa się z czterech rdzeni taktowanych zegarem o częstotliwości 2.6 GHz i kolejnych czterech rdzeni taktowanych zegarem o częstotliwości 1.6 GHz. Do tego dochodzi 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Za jakość zdjęć w tym modelu odpowiada również podwójny aparat główny. Mamy tu sensor Samsung S5K3P3 o rozdzielczości 16 Mpx i 5 Mpx. Zadaniem dodatkowego obiektywu jest rozmywanie tła. Aparat wspierają także cztery diody LED, a także detekcja fazy PDAF. Na froncie natomiast znalazła się kamerka do selfie o rozdzielczości 13 Mpx, z diodą doświetlającą. Ulefone T1 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat, a za magazynowanie energii odpowiada akumulator o pojemności 3680 mAh.

Ulefone Power 2

Ulefone Power 2

Smartfon wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz, który został pokryty szkłem Gorilla Glass 3. Za wydajność tego modelu odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T o częstotliwości taktowania 1.5 GHz. Układ wspierany jest przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty microSD.

Największą zaletą omawianego urządzenia jest bateria o pojemności 6050 mAh, która według producenta pozwala nawet na 4 dni pracy z dala od ładowarki. Nie zabrakło również szybkiego ładowania Pump Express 2.0. Ulefone Power 2 ma też 16 Mpx aparat główny oraz 13 Mpx kamerkę do selfie.

Ceny

  • Ulefone Gemini Pro – 1249 złotych,
  • Ulefone T1 – 1149 złotych,
  • Ulefone Power 2 – 869 złotych.

Ulefone Gemini Pro i Ulefone T1 możemy kupić w kolorze czarnym lub czerwonym, natomiast Ulefone Power 2 dostępny jest w czarnym, szarym, a także złotym wariancie. Warto zaznaczyć, że wszystkie urządzenia oferowane przez CK MEDIATOR objęte są 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski.

Źródło: Informacja prasowa