Kolejne rendery Huawei Mate 10 Lite

1
huawei logo

Już lada moment, lada chwila oficjalnie poznamy całą rodzinkę smartfonów Huawei Mate 10. Do samego końca w sieci pojawiają się kolejne przeciekowe informacje. Ostatnio sporo pisaliśmy o Huawei Mate 10 Pro, teraz przyszła kolej na najtańszy model z całej linii. Huawei Mate 10 Lite bo właśnie o tym modelu mowa chyba tylko z nazwy będzie Lite, bowiem specyfikacja to naprawdę wysoka półka, a do tego dochodzi jeszcze cały zestaw „ficzerów”.

Mamy ekran o proporcji 18:9, sumarycznie cztery aparaty przedni z obiektywami 13 Mpx oraz 2 Mpx, a także główny tylny to obiektywy 16 Mpx oraz 2 Mpx. Do tego dochodzi ośmiordzeniowy układ Kirin 659 o taktowaniu 2,36 GHz, dodatkowe 4 GB pamięci RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidem Oreo oraz autorską nakładką EMUI najpewniej w wersji 6.0.

huawei mate 10 lite

Jak sami widzicie mamy naprawdę mocną specyfikację, ciekaw jestem jak w tej konfiguracji będzie sprawował się Kirin 659. Do tego wszystkiego ostatnio w internecie pojawiła się informacja na temat polskiej ceny tego modelu i jeśli okaże się prawdą otrzymamy naprawdę świetnego średniaka w dobrej cenie, bowiem mowa była o cenie 1599 zł.

Źródło: phonearena.com