Wiemy jakie smartfony zaprezentuje Alcatel w 2018 roku

0
alcatel logo

Niezawodny Evan Blass dotarł do grafiki przedstawiającej nowe portfolio urządzeń marki Alcatel. Ten chiński producent nie jest bardzo popularny w Polsce, jednak mimo wszystko od czasu do czasu w portfolio ma naprawdę ciekawe telefony. W kolejnym roku chce podejść do tematu swoich telefonów nieco inaczej przede wszystkim zmieniając nazewnictwo smartfonów,

Sumarycznie poznaliśmy 6 telefonów, które najpewniej zostaną zaprezentowane na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Jak na razie więcej szczegółów dotyczących samych modeli nie poznaliśmy, większość rzeczy można wyczytać bezpośrednio z renderu zbiorczego, który opublikował Evan Blass na swoim Twitterze.

Zaczynamy od flagowca czyli Alcatel 5, ten już na pierwszy rzut oka będzie bezramkowcem, który o dziwo nie będzie wyposażony w podwójny główny aparat. Kolejne modele czyli Alcatel 3V i 3X to już najpewniej średnia półka cenowa, która w przeciwieństwie do najdroższego modelu będzie miała podwójne główne obiektywy, a pod nim czytnik linii papilarnych. Do ich wykończenia zostało najpewniej wykorzystane szkło. Wydaje się, że model 3X zostanie wyposażony w ekran o proporcjach 18:9, co się jak najbardziej chwali. W przypadku budżetowców nic specjalnego nie jesteśmy wyczytać z samych renderów. Sumarycznie będą to trzy modele Alcatel 3, 3C oraz 1X, pierwszy z nich jest wyposażony jeszcze czytnik i wykonany jest ze szkła, kolejne modele zostały już pozbawione tych „ficzerów”.

Chiński producent widać szykuje na początek przyszłego roku całkiem pokaźne uderzenie, jednak jego siła będzie w dużej mierze zależeć od specyfikacji samych modeli, a finalnie również cenach poszczególnych telefonów. Bo na pierwszy rzut oka Alcatel nie zaprezentuje żadnej przreełomowej technologii.

Źródło: phonearena.com