Samsung zaprezentował Galaxy J2 (2017)

2
galaxy j2

Samsung w swoim portfolio ma kilka podstawowych linii urządzeń – najmocniejszą „S”, średnipółkową „A”, oraz tę z najniższej półki „J”. Oczywiście są podstawowe linie i samych modeli jest więcej, ale właśnie one wyznaczają główne linie rozwoju smartfonów Samsunga. A dzisiaj rozrosła się o kolejnego przedstawiciela rodzina komórek „J”.

Dosyć niespodziewanie został zaprezentowany model Samsung Galaxy J2 (2018), po jego specyfikacji nie ma co oczekiwać cudów. Sercem urządzenia jest czterordzdeniowy układ o taktowaniu 1,3 GHz, do tego dochodzi 1 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 8 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia niezbyt duży 4,7 calowy wyświetlacz, który pracuje z maksymalną rozdzielczością HD czyli 1280×720 pikseli. Mamy dwa aparaty przedni 2 Mpx oraz tylny 5 Mpx, baterię o pojemności 2000 mAh, a także wsparcie dla technologii dual SIM, a także dla LTE.

Jak na razie telefon dostępny jest tylko i wyłącznie w Indiach w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie w przeliczeniu około 115 dolarów amerykańskich. Czy i kiedy zadebiutuje Samsung Galaxy J2 (2017) na polskim rynku tego aktualnie nie wiemy, możliwe, że w przeciągu kilku najbliższych dni otrzymamy potwierdzenie naszych informacji.

Źródło: gsmarena.com