android oreo

Huawei potwierdza Mate 10 działać będzie na Androidzie Oreo

Jeszcze tylko kilka dni nas dzieli od oficjalnej prezentacji najnowszych urządzeń marki Huawei. W sumie 16 października poznamy co najmniej trzy albo cztery urządzenia, które mogą być niezwykle ciekawe. Właśnie dzisiaj chiński producent oficjalnie potwierdził kolejną informację, która może być następnym plusem przy zakupie któregokolwiek z modelu z linii Huawei Mate 10.

Według już oficjalnych informacji od samego początku po wyciągnięciu z pudełka najnowsze urządzenia od Huawei będą działać pod kontrolą Androida Oreo. Takie rozwiązanie jak najbardziej cieszy, posiadacze nowego smartfona nie będą musieli wyczekiwać żadnych aktualizacji tylko od razu będą mieć Androida 8.0. Będzie to jeden z pierwszych telefonów, który zostanie udostępniony firmowo z tą wersją Androida od razu po rynkowym debiucie.

Jak sami widzicie Huawei naprawdę bardzo mocno stara się zainteresować nas wszystkim linią Mate 10. Od pewnego czasu wiemy kiedy oficjalna prezentacja się odbędzie, a przez ten czas chiński producent co jakiś czas odkrywa kolejne karty. Dziś akurat dostaliśmy informacje o wersji systemu, ale już za kilka dni wszystko stanie się jasne i liczę, że za najbardziej podstawową wersję Huawei Mate 10 nie przyjdzie nam wydać fortuny. Co sądzicie o najnowszych urządzeniach Huawei? Warto na nie czekać?

Źródło: gsmarena.com

More Stories
android nougat
Android 7.1.2 Nougat beta – testy, ale nie dla wszystkich