0

W ostatnim czasie już kilkukrotnie miałem okazję pisać odnośnie kolejnej generacji urządzeń z linii Galaxy A. Dziś mam dla Was rendery związane dokładnie z modelem Samsung Galaxy A5 (2018).

Rendery te potwierdzają już informacje, które w sieci krążą od pewnego czasu. Po pierwsze będziemy mieć do czynienia z ekranem o proporcji 18:9, wąskimi ramkami. Na tylnej klapce z kolei mamy pojedynczy obiektyw aparatu, a także czytnik linii papilarnych tuż pod aparatem. Do tej pory koreański producent umieszczał je w głównym klawiszu home pod ekranem lub w ostatnim czasie po prawej stronie głównego obiektywu. Na pierwszy rzut oka nowe urządzenia z linii Galaxy A bedą przypominać mniejsze wersje tegorocznych flagowców Samsunga.

Moim zdaniem takie podejście do tematu jak najbardziej można zaliczyć na plus, tylko w tym wszystkim obawiam się jednego – ceny. Jeśli będzie zauważalnie wyższa o poprzedniej generacji, wówczas może się pojawić problem i dylemat samych potencjalnych klientów średniak od Samsunga czy chiński flagowiec. Zobaczymy już za kilka tygodni jaki pomysł będzie miał koreański producent na swoje telefony ze średniej półki cenowej.

Źródło: gsmarena.com

Kindle Oasis 2 oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Allview prezentuje nowe flagowce – X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android