Mamy rendery Huawei Mate 10 Pro

0
huawei logo

Nowości od chińskiego producenta zostaną zaprezentowane już za niespełna tydzień i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że poznamy co najmniej kilka wersji Huawei Mate 10. Dotychczasowe przecieki mówiły między innymi o wersji Pro, „zwykłej”, Lite, a możliwe że dołączy do nich dodatkowo jeszcze wersja Porshe Design.

W sieci pojawiły się właśnie kolejny render Huawei Mate 10 Pro, który potwierdza kilka podstawowych rzeczy – po pierwsze będzie to pierwszy bezramkowy telefon od chińskiego producenta. Po drugie będzie on wyposażony w podwójny aparat, który powstaje przy współpracy z Leicą. To wszystko okraszone jest bardzo ciekawym designem, który może się podobać wielu.

Wygląda na to, że za tydzień poznamy naprawdę bardzo ciekawą propozycję od Huawei, wcześniej chiński producent zapowiadał, że Mate 10 będzie bezpośrednią konkurencją iPhone nowej generacji. Jak z takiego pojedynku wyjdzie smartfon od chińskiego producenta przekonamy się dopiero gdy będziemy mogli oba telefony przetestować, ale z całą pewnością może to być ciekawy pojedynek.

Źródło: phonearena.com