OnePlus 5T bezramkowym telefonem?

0
oneplus 5

Dzieje się na rynku mobilnych technologii, mieliśmy w ostatnim czasie premierę nowych Pixeli, nieco wcześniej światu zostały zaprezentowane nowe iPhone’y, a za tydzień poznamy nowości od Huawei. W międzyczasie mamy dla Was nieco przecieków tym razem dotyczących odświeżonej wersji „zabójcy flagowców”, mowa o OnePlus 5T, którego bebeszki nie będą najważniejszą zmianą.

Do tej pory wszystkie urządzenia z linii OnePlus miały standardowe proporcje wyświetlacza czyli 16:9, jednak w tym roku włodarze OnePlus chcą gonić za trendami i zaimplementować do swojego najnowszego telefonu wyświetlacz o przekątnej 6 cali i do tego właśnie z proporcjami 18:9. Ekran zauważalnie urósł z 5,5 cala, jednak gabarytowo telefon nie powinien znacząco się powiększyć, bo ramki wokół wyświetlacza zostały ograniczone do minimum. Jak będzie wyglądała specyfikacja najnowszego OnePlus 5T tego aktualnie nie wiemy, przecieki przede wszystkim dotyczyły zmian związanych z designem i możliwe, że w odświeżonej wersji OnePlus właśnie przede wszystkim postawi na te zmiany.

oneplus 5t

Moim zdaniem dosyć nietypowe podejście prezentuje OnePlus, bowiem zmiany związane z wyglądem producenci wprowadzają przy okazji prezentacji całkowicie nowej generacji, a nie jedynie odświeżonego modelu z tego samego roku. Czas pokaże czy faktycznie doczekamy się nowego designu czy jednak będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejną generację urządzeń OnePlus. Jeśli tylko przecieki faktycznie będą prawdziwe to OnePlus 5T zostanie zaprezentowany już listopadzie bieżącego roku.

Źródło: pocketnow.com