Kruger&Matz Move 7 z czterema aparatami fotograficznymi trafia do sprzedaży

1

Polska marka Kruger&Matz zaprezentowała ostatnio urządzenie, które zostało wyposażone w aż cztery aparaty fotograficzne, przy czym kosztuje tylko 329 złotych. Sprawdźmy czym jeszcze cechuje się omawiany smartfon.

Kruger&Matz Move 7 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. Za wydajność tego modelu odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1.3 GHz z układem graficznym Mali-400 MP2. Układ wspiera wyłącznie 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej, którą oczywiście można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Przejdźmy jednak do tego, co wyróżnia ten model na tle konkurencji. Mowa oczywiście o podwójnym aparacie z przodu oraz z tyłu. Na tylnym panelu znajdziemy konfigurację 5 Mpx + 0.3 Mpx, natomiast na froncie 2 Mpx + 0.3 Mpx. Dodatkowe obiektywy według producenta mają zbierać informację o głębi, przez co użytkownik będzie mógł uzyskać efekt bokeh.

Kruger&Matz Move 7

Za łączność w tym modelu odpowiada jednozakresowy moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz, 3G, Bluetooth 4.1, GPS i A-GPS. Nie zabrakło również Dual SIM. Miłym zaskoczeniem jest czytnik linii papilarnych, który ulokowano na tylnym panelu. Smartfon działa pod kontrolą Androida 7.0 Nougat i zasilany jest przez akumulator o pojemności 2200 mAh.

Kruger&Matz Move 7 trafił już do sprzedaży w wybranych punktach oraz w sklepie producenta. Za urządzenie w czarnej wersji kolorystycznej przyjdzie nam zapłacić 349 złotych, natomiast wersja biała oraz złota została wyceniona na 329 złotych.

Kruger&Matz Move 7

Źródło: Kruger&Matz