3

Xiaomi na najbliższy czas przygotował więcej niespodzianek niż tylko premierę Xiaomi Mi Mix 2. Dzisiaj oficjalnie Chińczycy zaprezentowali krótki teaser, który jest dosyć enigmatyczny i żadnej informacji nie zdradza wprost. Co możemy przeczytać między wierszami? Jakie dane otrzymujemy z kolejnych przecieków?

Przede szykują nam się telefon/telefony z flagowym aparatem. Co to konkretnie oznacza tego niestety nie wiemy, możliwe, że otrzymamy podobne rozwiązanie jak w przypadku Xiaomi Mi 6,czyli po prostu aparat z podwójnym obiektywem. Po drugie sam teaser został zachowany w stylistyce giganta z Mountain View, a plotki mówią też o tym, że najnowszy telefon od Chińczyków będzie należał do rodziny Android One i zostanie na nim preinstalowana czysta wersja systemu bez żadnych dodatkowych nakładek. Kolejne źródła wspominają o nazwie, ten smartfon ma się nazywać Xiaomi Mi A1, czyli nadal chiński producent chce pozostać przy swoim nazewnictwie.

Kiedy konkretnie najnowszy model od Xiaomi ujrzy światło dzienne, tego niestety nie wiemy, ale po ilości przeciekowych informacji można wnioskować, że na oficjalną premiery Xiaomi nie każe nam zbyt długo czekać. Jak Wam się podoba rezygnacja chińskiego producenta z autorskiej nakładki w przypadku tego modelu? To krok w dobrą stronę?

Źródło: pocketnow.com

Poznaliśmy specyfikację i datę premiery Xiaomi Mi Mix 2

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia L1 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android