Samsung Galaxy J7+ z podwójnym aparatem głównym

3

Samsung dość długo wstrzymywał się z zaimplementowaniem podwójnego aparatu głównego w swoich urządzeniach. Przełomem w tej kwesti był zaprezentowany ostatnio Galaxy Note8. Następnym modelem z podwójnym aparatem w portfolio Samsunga ma być średniopółkowy Galaxy J7+. Dzięki przeciekom poznaliśmy wygląd oraz specyfikację urządzenia.

Galaxy J7+ oczywiście nie otrzyma zestawu znanego z Note8, jednak według strony źródłowej urządzenie będzie mogło się pochwalić funkcją Live Focus, przy pomocy której można regulować rozmycie tła. Urządzenie zaoferuje oczywiście podwójny aparat główny, składający się z 13 Mpx obiektyw z przysłoną f/1.7 oraz 5 Mpx obiektyw z przysłoną f/1.9. Na froncie znajdzie się kamerka o rozdzielczości 16 Mpx z przysłoną f/1.9.

Samsung Galaxy J7+

Samsung Galaxy J7+ ponadto zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD. Napędzany będzie przez ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2.39 GHz. Mówi się, że będzie to MediaTek Helio P25. Układ wspierany będzie przez 4 GB  pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej, która oczywiście można będzie rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 256 GB. Całość ma być zasilana przez akumulator o pojemności 3000 mAh i pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat. Na pokładzie znajdzie się też czytnik linii papilarnych zatopiony w przycisku Home oraz Dual SIM.  

Do sprzedaży ma trafić czarna, złota oraz różowa wersja kolorystyczna. Na ten moment nie znamy daty premiery Galaxy J7+ oraz jego ceny. Nie wiemy także na jakie rynki urządzenie trafi, ale niestety wszystko wskazuje na to, że smartfon nie będzie oficjalnie dostępny w Polsce.

Źródło: ThaiMobileCenter