0

Premiera najnowszego urządzenia od giganta z Cupertino zbliża się wiekimi krokami, co prawda nie wiemy kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany najnowszy iPhone 8, jednak informacji o janowszym urządzeniu Apple przybywa. Nie tak dawno mogliśmy poznać ogólny zarys smartfona z logiem nadgryzionego jabłuszka, teraz przyszła kolej na aparat.

To, że najnowszy flagowiec Apple’a będzie nagrywać w jakości 4K nie powinno nikogo dziwić, jednak fakt, że będzie możliwość tworzenia wideo w 60 klatkach na sekundę zdecydowanie poprawia (jak na razie tylko na papierze) rokowania co do aparatu w iPhone 8. Dodatkowo warto wspomnieć, że wyciągnięte dane mówią o tym, że zarówno przedni jak i tylny aparat będzie miał takie same możliwości. Czyżbyśmy dostali dwa identyczne obiektywy? Tego nie wiemy, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi na to właśnie wskazują. Skąd informacje się pojawiły w sieci? Przede wszystkim za sprawą kodu oprogramowania HomePod. Część osób trochę w nim pobuszowało i okazało się, że zawiera kilka całkiem przydatnych informacji na temat nowego urządzenia od giganta z Cupertino.

iphone 8

Kod tego samego oprogramowania obnażył po części wygląd iPhone’a 8. Co jeszcze uda się wyciągnąć z kodu okaże się w najbliższym czasie, ale możliwe, że to nie koniec ciekawych informacji o nowym urządzeniu Apple’a. Liczę, że w przeciągu kilku tygodni amerykański gigant odkryje karty i oficjalnie poznamy nową generację iPhone’a.

Źródło: phonearena.com

Huawei P10 Lite – recenzja

Wcześniejszy wpis

Kiedy smartfony Xiaomi z Global ROM otrzymają update do MIUI 9?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS