Flagowy smartfon z klapką? Tak! Samsung Leadership 8

0
leadership 8

Smartfon z klapką w dzisiejszym rozumowaniu mobilnych technologii wydaje się totalnym anachronizmem. Telefony działające pod kontrolą Androida nie miały praktycznie klapki (pojawiały się pojedyncze modele). Jednak teraz koreański producent chce dorzucić swoje trzy grosze i wydać (jak na razie najpewniej tylko w Azji), smartfon z klapką czyli Samsung Leadership 8.

Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, że telefon posiada fizyczna klawiaturę alfanumeryczą i wcześniej wspomnianą klapkę. Do tego do naszej dyspozycji koreański producent udostępnił dwa wyświetlacze każdy o przekątnej 4,2 cala. Zaimplementowano do tego Snapdragona 821 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Resztę specyfikacji uzupełnia bateria o pojemności 2300 mAh, dwa aparaty główny 12 Mpx oraz przedni 5 Mpx.

Ci, którzy po tym newsie oczekują, że telefon pojawi się w polskiej dystrybucji muszę zmartwić. Najpewniej ten model nie będzie dostępny poza granicami Korei. Oczywiście sytuacja może ulec zmianie, ale do tej pory takie nieco mniej spotykane i dziwaczne telefony nie przekraczały granicy z Koreą.

Źródło: phonearena.com