0

Samsung Galaxy C7 (2017) ma być pierwszym urządzeniem Koreańczyków z podwójnym aparatem fotograficznym. Na stronie organizacji TENAA jakiś czas temu pojawiło się własnie ten model.  Urządzenie możemy zobaczyć na zdjęciach. Poznaliśmy także część specyfikacji nowego średniaka Samsunga.

Urządzenie Samsunga zostało zarejestrowane pod nazwa kodową SM-C7100. Już na pierwszy rzut oka widać dwa obiektywy aparatu. Prawdopodobnie jeden z nich będzie miał matrycę 13 Mpx, natomiast drugi 5 Mpx. Miejmy nadzieję, że Galaxy Note 8, którego premiera jest zaplanowana na 23 sierpnia zaoferuje w tym aspekcie nieco więcej. Oprócz tego z przodu znajdzie się 16 Mpx kamerka do wideorozmów i selfie, która dodatkowo wspierana jest przez diodę LED.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, to Galaxy C7 (2017) oferować będzie 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia prawdopodobnie będzie procesor Exynos o częstotliwości taktowania wynoszącej 2,39 GHz. Niestety na ten moment nie wiemy jaki dokładnie układ będzie napędzać średniaka Samsunga. Układ będzie wspierany przez 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej. Za łączność ma odpowiadać moduł WiFi, GPS, NFC, a także Bluetooth 4.2. Całość zasilana będzie przez akumulator o pojemności 2850 mAh i pracować będzie pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat. Ponadto Galaxy C7 (2017) zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych, który wtopiony będzie w fizyczny przycisk Home.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane.

Źródło: TENAA

Nubia Z17 Lite w Geekbench

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto G5 Plus – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android