0

Jako pierwsza zadebiutowała Nubia Z17 Mini. Nieco później swoją premierę miała flagowa Nubia Z17. Teraz do sieci trafiły kolejne informacje, które potwierdzają, że ZTE pracuje jeszcze nad co najmniej jednym urządzeniem z serii Z17. Mowa tutaj o modelu Z17 Lite.

Jakiś czas temu w bazie TENAA dostrzeżono urządzenie o nazwie kodowej Nubia NX591J. Według wielu osób pod tą nazwą kryła się właśnie Nubia Z17 Lite, jednak chińska baza sugerowała wtedy, że smartfon ZTE napędzany będzie przez ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2.0 GHz. W tym przypadku nie wiadomo, któremu ze źródeł wierzyć.

Tymczasem w benchmarku pojawiło się urządzenie o tym samym oznaczeniu kodowym. Benchmark podaje, że sercem urządzenia będzie ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617. Warto zauważyć, że dana jednostka jest już nieco leciwa i stosowanie jej w urządzeniu z 2017 roku jest trochę dziwne. Układ graficzny to w tym przypadku Adreno 405. Procesor wykonany jest w 28 nm procesie technologicznym. Smartfon zostanie wyposażony w aż 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Z17 Lite ma pracować pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat.

Wiemy również, że urządzenie prawdopodobnie zostanie wyposażone w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, 64 GB pamięci wbudowanej, akumulator o pojemności 3100 mAh, a także podwójny aparat główny.

Źródło: TENAA, GizmoChina, Geekbench
Zdjęcie tytułowe: MobileWorld24.pl

LG Q8 oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy C7 (2017) w TENAA

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy