1

Sieci komórkowe kuszą nas coraz nowymi promocjami, z których większość jest jednak do siebie bardzo zbliżona. Ale ostatnio pojawiała się oferta, jakiej na rynku nie było nigdy wcześniej.

Innowacje w ofertach abonamentowych

Na przełomie ostatnich lat byliśmy świadkami coraz nowych rozwiązań proponowanych przez operatorów komórkowych. Dawniej owe oferty opierały się o propozycje pakietów darmowych minut czy też abonamentów z klasowym telefonem, potem do gry wkroczyły oferty z rodzaju „no limit”, które królują do dziś.

Rynek operatorów komórkowych jest jednak dosyć ciasny i nie należy tylko do czterech największych graczy – pomarańczowego, fioletowego, zielonego i różowego. Jak więc na tym tle wyróżnić się i przyciągnąć do siebie klientów? Jak utrzymać tych stałych użytkowników zamiast skupiać się cały czas na pozyskiwaniu nowych, co jest obecnie standardem na rynku? Na przekór temu trendowi prężnie idzie Virgin Mobile. Zamiast długoterminowych umów oferuje zobowiązanie na czas nieokreślony, z niezwykle krótkim okresem wypowiedzenia – zaledwie 30 dni. Rezygnacji z umowy można dokonać w dowolnym momencie i nie jest ona związana z żadnymi dodatkowymi opłatami. To bardzo uczciwe traktowanie użytkownika, który w każdej chwili ma możliwość zerwania umowy. W przypadku pozostałych firm, chcąc zerwać umowę przedwcześnie, należałoby uiścić bardzo wysoką karę finansową.

Ciekawą alternatywą jest także abonament w Virgin Mobile, w ramach którego samodzielnie kreujesz jego warunki. Wystarczy wybrać interesujące Cię pakiety rozmów, wiadomości i Internetu, by cieszyć się wysokim komfortem usług dopasowanych to Twoich indywidualnych potrzeb. To dziecinnie proste, a pozwala na całkowite spersonalizowanie oferty zgodnie z osobistymi wymaganiami.

„19 to mało” – co na to konkurencja?

Dosyć długo standardowe ceny abonamentów oscylowały w okolicy kilkudziesięciu złotych. Prawdziwą bombą okazała się jednak kampania Virgin Mobile firmowana hasłem „19 to mało”. I właśnie w tej niezwykle niskiej kwocie możesz zyskać nielimitowane SMS-y i połączenia na komórki oraz aż 3 GB Internetu. Warto dodać, że niewiele osób wykorzystuje dziś większe pakiety, nawet przy bardzo częstym korzystaniu ze smartfona, a nie warto przepłacać za usługi, z których nie korzystamy.

Ta odważna propozycja ze strony Virgin to oczywista korzyść dla konsumentów. Otrzymują oni jakościową usługę w niesłychanie niskiej cenie. Dla bardziej wymagających przygotowano alternatywne pakiety za 29 zł i 39 zł, w ramach których umieszczono jeszcze większe benefity dla użytkownika.

Jaka będzie odpowiedź konkurencji? Co tym razem zrobi „wielka czwórka”? Zdecyduje się na radykalne obniżenie cen własnych usług, czy wpadnie na pomysł innej, lecz równie kuszącej promocji? Trudno bawić się w proroka. Bez wątpienia palma pierwszeństwa wśród ofert stojących frontem do klienta należy teraz do Virgin Mobile!


Znamy polską cenę Moto Z2 Play

Wcześniejszy wpis

O nowej flagowej Nokii 8 wiemy już prawie wszystko

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy