0

Jeżeli usłyszymy słowo KFC od razu skojarzy nam się fast food. Jednak od dziś słysząc KFC możemy także pomyśleć o… telefonie? Tak, KFC wraz we współpracy z Huawei stworzyło swój pierwszy telefon. No prawie stworzyło, bo jest to po prostu specjalna edycja Huawei 7 Plus. Z tyłu smartfona znajdziemy logo Huawei oraz charakterystyczne logo ikony KFC-Colonela Sandersa.

Jest to edycja limitowana na cześć tego, iż w 1987 roku w Pekinie powstał pierwszy punkt KFC sprzedaży. W tym roku obchodzone jest 30-lecie otwarcia. Smartfon nie wyjdzie poza Chiny, dodatkowo w sprzedaży będzie dostępne tylko 5000 sztuk tego modelu. KFC zainstalowało usługę K-Music, dzięki czemu uzyska się dostęp do słuchania ulubionej muzyki w 4000 punktów KFC na terenie Chin. Usługa ta będzie dostępna tylko dla posiadaczy Huawei do końca lipca, później trafi również na inne smartfony.

Specyfikacja smartfonu KFC i Huawei prezentuję się następująco:

  • 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720 x 1280),
  • Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 o taktowaniu 1,4 Ghz wraz z układem graficznym Andreno 308,
  • 3GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej,
  • Bateria o pojemności 3020 mAh,
  • Aparat z tyłu o rozdzielczości 13 Mpix i z przodu o rozdzielczości 5 Mpix,
  • Android 7.0 Nougat z nakładką EMUI 5.1.

Smartfon będzie kosztował w Chinach 1099 Juanów, co daje ok. 600 zł. Trzeba jednak przyznać, że telefon prezentuję się zjawiskowo w tej wersji kolorystycznej i na pewno znajdzie odbiorców.

Xiaomi Redmi 5 pierwsze przecieki

Wcześniejszy wpis

Znamy polską cenę Moto Z2 Play

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android