0

Najnowsza generacja średniej półki od koreańskiego producenta już jakiś czas temu otrzymała aktualizację do najświeższej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem, więc dzisiejszy news nie jest, aż tak przełomowy jak ten sprzed kilku tygodni.

Dzisiaj bowiem Koreańczycy zaczęli aktualizować Samsunga Galaxy A5 (2017), tak jak wspomniałem wcześniej nie jest to nowsza wersja samego systemu, bo ten już pojawił się wcześniej, lecz jedynie paczka łatająca najbardziej uciążliwe dziury znalezione po ostatnim odświeżeniu telefonu. Tych na szczęście nie jest zbyt dużo, ale z całą pewnością warto zainstalować update, bo również ma poprawić wydajność i stabilność pracy całego urządzenia.

Aktualizacja standardowo dostępna jest do pobrania przez OTA, a cała paczka waży nieco ponad 30 MB, więc w tym wypadku pobranie jej nie powinno w znaczący sposób uszczuplić  naszego pakietu danych od operatora. Dodam na koniec jedynie to, że przed aktualizacją warto mieć telefon naładowany (sam proces aktualizacji może trwać więcej niż kilkanaście minut). Aktualnie update pojawił się w Niemczech, lecz myślę że to kwestia kilku następnych dni, by zagościł w naszym kraju.

Źródło: gsmarena.com

LG Q6+, LG Q6 i LG Q6a oficjalnie

Wcześniejszy wpis

W Facebook Messenger zagoszczą reklamy

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android