0

Xiaomi w ostatnim czasie mocno w natarciu. Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszych informacjach dotyczących Xiaomi Redmi Note 5, możliwe że już jutro poznamy większego brata Xiaomi Mi6, a teraz przyszła kolej na nieco słabszą wersję popularnego phabletu – Xiaomi Redmi Note 5A.

Przecieki pokazały nam pudełka Xiaomi Redmi Note 5A. Jednak prócz samych opakowań znamy więcej szczegółów o nadchodzącym urządzeniu. Po pierwsze ekran pozostaje bez zmian, czyli ponownie mamy do czynienia z 5,5 calowym wyświetlaczem, który pracuje z maksymalną rozdzielczością Full HD. Sercem urządzenia najpewniej będzie układ Qualcomma czyli Snapdragon 625. Do tego dochodzi 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Zmian w porównaniu do poprzedniej generacji phabletów jest więcej.  W Xiaomi Redmi Note 5A mają zostać zaimplementowane dwa tylne obiektywy o matrycach 12 Mpx oraz 13 Mpx, natomiast przedni to 5 Mpx. Zastanawiające jest jedno, według przecieków Xiaomi Redmi Note 5 ma mieć tylko jeden tylny obiektyw aparatu, i w zależności od wersji 3 lub 4 GB pamięci RAM, a z założenia Xiaomi Redmi 5A to słabsza wersja modelu.

Najpewniej już w przeciągu kilka najbliższych tygodni oficjalnie poznamy nowe urządzenia z linii Xiaomi Redmi Note 5, znając politykę chińskiego producenta zdecydowanie jest na co czekać.

Źródło: phonearena.com

Sony Xperia XA1 Ultra – recenzja

Wcześniejszy wpis

MIUI 9 zadebiutuje już 16 sierpnia?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android