0

Premiera najnowszego phabletu od koreańskiego producenta zbliża się wielkimi krokami, więc i przecieków jest coraz więcej. Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące ekranu, a teraz większość się potwierdziła, bowiem przedostały się pierwsze zdjęcia elementu, który chroni wyświetlacz.

Dzięki temu wiemy, że podobnie jak poprzednie dwa flagowce czyli Samsung Galaxy 8 jak i Galaxy S8+, phablet koreańskiego producenta również będzie wyposażony w ekran z dwoma zakrzywionymi krawędziami. Podobieństw jest znacznie więcej. Po pierwsze ramki wokół ekranu są bardzo niewielkie, nie uświadczymy również klawiszy pod wyświetlaczem, a proporcje ekranu również są podobne do tych, które znamy z flagowców Samsunga czyli 18,5:9. Wyświetlacz będzie 6,3 calowy i według przecieków ma działać z maksymalna rozdzielczością 2K.

Jak w praktyce będzie wyglądać Samsung Galaxy Note 8 zapewne dowiemy się pod koniec sierpnia, ewentualnie na początku września, kiedy to telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: phonearena.com

Wiemy, które smartfony Xiaomi dostaną Androida Nougat

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia XA1 Ultra – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android