0

W ubiegłym roku przez długi czas świat, nie tylko technologiczny żył informacjami o wybuchających phabletach koreańskiego producenta. Problem wówczas był na tyle duży, że finalnie Samsung zdecydował się najpierw na wymianę urządzeń, a później na całkowite wycofanie ze sprzedaży.

Od tego czasu minęło już kilka dobrych miesięcy i od pewnego czasu pojawiają się przecieki dotyczące odświeżonej wersji Galaxy Note 7, która miałaby wyglądać identycznie jak niezbyt udany wybuchający brat. W plotkach tych musiało być całkiem sporo prawdy, bowiem właśnie został oficjalnie zaprezentowany Samsung Galaxy Note Fan Edition czyli Galaxy Note 7 w nieco odmienionej formie. Warto zaznaczyć słowo „nieco”. Bowiem podstawowa specyfikacja jest identyczna jak Galaxy Note 7. Największej zmiany doczekała się sama bateria, która z 3500 mAh została pomniejszona do 3200 mAh. Samsung chwali się w przypadku tych nowych ogniw zastosował 8 stopniowy tryb weryfikacji baterii. Jeśli chodzi o zmiany to doczekał się nieco odświeżenia interfejs, otrzymujemy wszystkie nowinki znane z najnowszego flagowca czyli Samsunga Galaxy S8.

Telefon jak na razie będzie dostępny tylko w Korei, w nieco niższej cenie niż poprzednik, bo za około 620 dolarów. Gdyby Samsung Galaxy Note Fan Edition pojawił się oficjalnie w Polsce bylibyście zainteresowani zakupem?

Źródło: gsmarena.com

Aktualizacja dla ZenWatch 2/3 zalicza kolejny poślizg

Wcześniejszy wpis

Wkrótce poznamy Xiaomi Redmi Note 5?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android