0

Moda na bezramkowe telefony rozpoczęła się już jakiś czas temu. Co prawda do tej pory nie poznaliśmy prawdziwego bezramkowca w którym to cały przedni panel był wyświetlaczem, ale do tej granicy zbliżamy się już coraz bardziej. Do wyścigu zbrojeń jako jeden z nielicznych jeszcze nie dołączył japoński producent, jednak już w najbliższym czasie sytuacja może się zmienić.

Według pierwszych przeciekowych informacji już na zbliżających się targach IFA, Sony zaprezentuje telefon, który praktycznie nie będzie miał żadnych ramek. Skąd informacje jakoby był to bezramkowiec? Japan Display przed paroma tygodniami zaprezentował światu swój pierwszy 6 calowy wyświetlacz pracujący z maksymalną rozdzielczością 1440×2560 pikseli, do tego zachowany w proporcjach 18:9. Japan Display bezpośrednio współpracuje z Sony, stąd też przypuszczenia o wykorzystaniu najnowszego ekranu właśnie w telefonie Japończyków. Wygląda na to, że japoński producent, który początkowo nie dołączył do wyścigu zbrojeń zmienił zdanie i niebawem ujrzymy pierwszy telefon ze znacznie mniejszymi ramkami.

Czekacie na najnowszy telefon od Japończyków? Do tej pory Sony podchodziło do tego tematu po macoszemu, odkąd pamiętam Xperie zawsze miały całkiem sporo wolnego, niewykorzystanego miejsca pod i nad wyświetlaczem. Czyżby sytuacja miała ulec zmianie? Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne potwierdzenie wszystkich plotek.

Źródło: phonearena.com

Manta Sprita Pro SWT9301 – test smartwatcha

Wcześniejszy wpis

LG G6 mini jednak zwykłym średniakiem?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android