0

Można powiedzieć, że sezon ogórkowy rozpoczął się w pełni. Wakacje trwają w najlepsze już od kilku dni, a największe premiery nowych flagowców szykują się dopiero na początek września. Na szczęście i tak jako redakcja mamy o czym pisać, bowiem co chwilę pojawiają się nowe informacje przeciekowe dotyczące właśnie wrześniowych premier. Wielokrotnie pisaliśmy już o Samsungu Galaxy Note 8, były też pierwsze plotki o Pixel 2 czy iPhone 8. Jednak od pewnego czasu nie dochodzą do nas żadne słuchy odnośnie flagowców tajwańskiego producenta – Asusa.

Dzisiaj można powiedzieć, worek się otworzył. Co prawda nie poznaliśmy jeszcze żadnych konkretnych informacji związanych z nowym Zenfone, ale możemy być niemal w 100% pewni, że telefon ten zostanie zaprezentowany dokładnie 21 września bieżącego roku. Część zagranicznych redaktorów portali technologicznych otrzymało zaproszenie wraz ze zdjęciem i datą eventu organizowanego przez Tajwańczyków.

Jak na razie musimy poczekać na nieco więcej informacji związanych z nowym telefonem Asusa. Znając życie na przestrzeni kilku następnych tygodni poznamy zdecydowanie więcej szczegółów odnośnie Asusa Zenfone 4. Czekacie na flagowca od Tajwańczyków?

Źródło: gsmarena.com

PocketBook Touch HD – recenzja

Wcześniejszy wpis

Manta Sprita Pro SWT9301 – test smartwatcha

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android