0

Marka urządzeń Honor to ciekawa alternatywa dla droższych modeli większych producentów. Huawei tworząc tę submarkę wstrzelił się świetnie w rynek mobilnych technologii. Honor 9, czyli następca flagowca z ubiegłego roku podobnie jak poprzednik robi bardzo dobre wrażenie. Otrzymujemy topową specyfikację w atrakcyjnej cenie. Tylko właśnie ostatnio ten ostatni element, czyli cena stała pod znakiem zapytania.

Pierwsze przeciekowe informacje mówiły o tym, że Honor 9 będzie dostępny w Europie w cenie 499 euro za wersję z 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci, a za wersję 6GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić 599 euro. Nie były już to tak atrakcyjne ceny jak poprzednika, jednak nadal bardzo dobre. Jednak dzisiaj pojawiły się informacje, że telefon w Niemczech będzie sprzedawany za 429 euro, a dodatkowo gdy zakupicie go w autoryzowanym sklepie Honor otrzymacie cashbach 30 euro, więc finalnie cena będzie ustalona na poziomie 399 euro, czy dokładnie tyle samo co w poprzednika.

Liczymy, że na dniach poznamy oficjalną datę dostępności Honor 9 w Polsce, a przy tym jego cenę. W Polsce nie mamy autoryzowanych sklepów Honora, więc na cashback raczej nie będziemy mogli liczyć, chociaż możliwe, że polski oddział przygotuje dla nas specjalną ofertę.

AKTUALIZACJA

Poznaliśmy oficjalną polską cenę Honor 9, została ona ustalona na poziomie 2199 zł. 

Galaxy Note 8 najdroższym telefonem Samsunga w historii?

Wcześniejszy wpis

Sharp powraca do smartfonowego świata

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android