Case Logic Lodo Large – test plecaka

Do tej pory na łamach MobileWorld24.pl mogliście przeczytać recenzje wielu różnych urządzeń, akcesoriów, ale jeszcze nie mieliśmy okazji testować plecaka. Stworzonego z myślą o geekach – osób, które noszą ze sobą całą gamę elektroniki.

Miałem okazję testować większy plecak dokładniej mówiąc model LoDo Large, w którym pomieścimy bez większych problemów całkiem sporo elektroniki. Co ważne każde urządzenie ma swoją własną przegródkę. Zmieścimy w nim pełnoprawny laptop 15,6 cala, tablet 10 calowy, a dodatkowo mamy sporo miejsca na np. aparat, zasilacz czy zestaw powerbanków. Miejsca naprawdę jest dużo, a wszystkie przegródki w samym plecaku są dodatkowo wyściełane miękkim materiałem dzięki czemu nie ma możliwości by w plecaku któreś z naszych urządzeń miało się uszkodzić.

Zewnętrzna powłoka została wykonana z materiału, który nie chłonie przesadnie wody. Dzięki czemu niewielki deszcz nie powinien w żaden sposób zagrozić elektronice, która znajduje się w środku plecaka. Od frontu mamy dwie kieszonki średniego rozmiaru. Z tyłu plecaka z kolei mamy zapinaną niewielką kieszonkę. Warto dodać, tylna część plecaka została odpowiednio usztywniona dzięki czemu przy noszeniu jest wygodniejszy i bezpieczniejszy dla naszego kręgosłupa. Dodatkowo mamy żłobienia, które umożliwiają oddychanie skóry na plecach. Odpowiednio wzmocnione zostało również dno plecaka, dzięki czemu nie ma możliwości by się uszkodziło podczas korzystania z plecaka. Standardowo mamy regulowane ramiączka plecaka.

Pod względem jakości materiałów użytych do przygotowania plecaka nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystkie elementy są dobrze przeszyte, staranie, nie ma żadnych niedoróbek, a całość prezentuje się bardzo dobrze. Pod względem samego designu nie mam zastrzeżeń, choć może nie jest to najmocniejszy element całego plecaka, tak jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

Podsumowując LoDo Large to bardzo udany plecak, który przede wszystkim spełni swoje zdanie w przypadku osób, które mają sporo elektroniki, a przy tym sporo podróżują. Najwyższa jakość wykonania, a przy tym funkcjonalność. Jednak za taką jakość niestety trzeba płacić i to całkiem sporo bowiem w Polsce ten plecak jest dostępny w polskich sklepach za około 450 zł. Nie jest to niska cena, ale za wysoką jakość niestety się słono płaci.

caselogic