3

Oficjalnie poznaliśmy następcę Honor 8 przed kilkoma dniami. Do tej pory jednak nie ujawniono kiedy oficjalnie zadebiutuje Honor 9 u nas w Polsce, ale dzięki przedsprzedaży w Finlandii możemy oszacować ile ten flagowy model będzie kosztował u nas.

Honor 9 w Finlandii został wyceniony na poziomie 499 euro za wersję z 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Za mocniejszą wersję z 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić już 599 euro. W przeliczeniu na złotówki to odpowiednio około 2100 zł i 2525 zł, ale do nich trzeba dodać jeszcze podatek i tutaj już ceny robią się znacznie mniej atrakcyjne, oczywiście musimy jeszcze poczekać na oficjalne ceny, ale na to wygląda, że będą zauważalnie wyższe od poprzednika. Według zapowiedzi oficjalne polskie ceny poznamy już 27 czerwca w dniu europejskiej premiery urządzenia.

Dla przypomnienia Honor 8 został wyceniony na poziomie 1999 zł i była to naprawdę bardzo dobra cena i nadal Honor 8 to świetny wybór w tej cenie. Możecie sami przyjrzeć się bliżej recenzji flagowca Honora, która pojawiła się na naszej stronie w ostatnim czasie.

Źródło:  gsmarena.com

Honor 8 – recenzja

Wcześniejszy wpis

OnePlus 5 cieszy się ogromnym zainteresowaniem 

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android