0

Stosunkowo niedawno w sieci pojawiły się informacje mówiące o tym, że tegoroczny flagowiec Meizu zostanie wyposażony w dodatkowy wyświetlacz znajdujący się na tylnym panelu oraz podwójny aparat główny. Tymczasem do sieci trafiły nowe zdjęcia przedstawiające Meizu Pro 7, na których widzimy, że urządzenie chińczyków rzeczywiście posiada dodatkowy ekran.

Na poniższym zdjęciu możemy zauważyć wycięcie znajdujące się na tylnej obudowie,w którym ma się znaleźć dodatkowy wyświetlacz. Jego głównym zadaniem będzie wyświetlanie godziny oraz powiadomień. Rendery sugerują, że wyświetlacz zostanie wykonany w technologii e-ink, której dużą zaletą jest niskie zużycie energii. Nad wyświetlaczem prawdopodobnie zostanie także umieszczony podwójny aparat główny.  

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat specyfikacji Meizu 7 Pro. Mówi się, że smartfon zostanie wyposażony w 5,5 lub 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED. Za wydajność prawdopodobnie odpowiadać będzie dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X30. Składa się on z dwóch rdzeni ARM Cortex-A73 2.5 GHz, czterech ARM Cortex-A53 2.2 GHz oraz czterech ARM Cortex-A53 1.9 GHz. Za grafikę odpowiada tutaj PowerVR 7XTP-MT4 800 MHz. Smartfon wyposażony będzie w 4/6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64/128 GB pamięci wbudowanej. Meizu Pro 7 zostanie wyposażony także w podwójny aparat główny. Pierwszy obiektyw to prawdopodobnie 12 Mpx sensor RBG Sony IMX386, natomiast drugie oczko będzie prawdopodobnie odpowiadać za zdjęcia monochromatyczne. Z kolei z przodu znajdować ma się 16 Mpx kamerka Samsung S5K3P8.

Niestety na chwilę obecną są to tylko plotki, które nie muszą znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne przecieki lub do oficjalnej prezentacji urządzenia.

Źródło: TheAndroidSoul, GizChina.it, Phandroid

ZTE Blade A612 debiutuje w Polsce

Wcześniejszy wpis

P9 Energy Lite 2017 – nowy średniak Allview

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android