0

Dokładnie parę dni temu zadebiutowały najnowsze telefony Samusnga z serii J, przeznaczone na rok 2017. Są to naprawdę dobre średniaki i jest to niemalże pewne, że zyskają sukces sprzedażowy, co jednak ze starszą generacją. Dowiedzieliśmy się, że Samsung ma plan na aktualizacje serii J (2015) do.. Androida 7 Nougat. Jeżeli rzeczywiście się tak stanie to Samsung, pozytywnie zaskoczy.

Pierwszy z serii J (2015), Samsung Galaxy J5 według danych z tureckiego oddziału Samsunga, dostanie Nougata, 3 listopada 2017 roku. Oczywiście poniższe dane mogą się zmienić, nie wiadomo też dokładnie, kiedy w Polsce pojawiłaby się aktualizacja. Dodatkowo dane nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Drugi, czyli J7 2015 dostanie według powyższych danych już 28 sierpnia. Wczoraj telefon pojawił się w certyfikacji Wi-Fi Alliance. W tym przypadku dane także nie zostały oficjalnie potwierdzone jak w przypadku J5, ale telefon pojawił się w certyfikacji Wi-Fi, dzięki czemu mamy większe szanse, że telefon ten rzeczywiście dostanie Androida 7 Nougat. Rzecz jasna nie wiadomo kiedy taka aktualizacja pojawiłaby się w Polsce.

Jeżeli Samsung rzeczywiście udostępni Androida 7 Nougat dla urządzeń sprzed dwóch lat, które zaczynał na Androidzie 5.1 Lolipop to będę pod wielkim wrażeniem. Gdyby aktualizacja została naprawdę udostępniona do miejmy nadzieję, że nie „zabiję” urządzeń i telefony będą płynnie działać. Na razie pozostaję nam tylko czekać an ten obrót spraw.

 

Sony Xperia XA1 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Honor 9 oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android