iOS

iPhone SE (2017) na pierwszym zdjęciu

2
iphone se

Do tej pory poznaliśmy już oficjalnie sporo flagowych rozwiązań, które będą podbijać rynek mobilnych technologii. Jednak jak już przyzwyczaił nas od pewnego czasu Apple, na nowości z logiem nadgryzionego jabłuszka przyjdzie nam nieco dłużej poczekać. Jednak tym razem nie mamy informacji dotyczących flagowych modeli, lecz tańszego rozwiązania dokładniej mówiąc iPhone SE (2017).

Poprzednia generacja tego modelu zadebiutowała na rynku jakiś czas temu stąd amerykański gigant chce nieco odświeżyć to urządzenie. Możliwe, również nie trzeba będzie zbyt długo czekać na iPhone SE (2017), bowiem już 5 czerwca rozpoczyna się konferencja Apple WWDC. Wówczas możemy oficjalnie poznać następcę iPhone SE.

Co możemy wyczytać z samych zdjęć? Jak na razie bardzo niewiele informacji. Po pierwsze to, że plecki urządzenia są szklane, po drugie zmieniono umiejscowienie głównego obiektywu aparatu, a także diody doświetlającej LED. Czyżby Apple szykował się na zmianę totalną jeśli chodzi o design swoich urządzeń i właśnie iPhone SE (2017) będzie zwiastunem tych zmian? Cóż czas pokaże, jak na razie są to dopiero pierwsze informacje związane z tym modelem, a tych na pewno będzie się pojawiać znacznie więcej na przestrzeni następnych dni i tygodni.

Czy w ogóle model iPhone SE ma w ogóle sens w portfolio amerykańskiego giganta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com