0

Huawei P9 Lite miał otrzymać aktualizację w pierwszym kwartale 2017 roku. Niestety przez liczne błędy producent zdecydował się na jej oficjalne udostępnienie dopiero w drugim kwartale. Urządzenia z tzw. wolnej sprzedaży otrzymały nową wersję zielonego robocika pod koniec kwietnia.Tymczasem abonenci sieci Orange również mogą cieszyć się aktualizacją.

Aktualizacja dostępna jest przez OTA i waży 1,94 GB. Warto pamiętać, że aktualizacja może być udostępniana falami, dlatego też update może pojawić się w późniejszym czasie. Wraz z Androidem 7.0 Nougat użytkownicy otrzymali nową nakładkę EMUI oznaczoną numerkiem 5.0. W sieci możemy znaleźć całe mnóstwo opinii na temat najnowszej nakładki Huaweia. Osobiście miałem okazję korzystać z nakładki na P9 Lite i muszę przyznać, że pod względem wizualnym jest znacznie lepiej niż wcześniej, ale trzeba przyzwyczaić się do nowego designu. Jeśli chodzi natomiast o stabilność i płynność po aktualizacji, to jest dobrze. Widać znaczną poprawę względem Androida 6.0 Marshmallow.

Jak narazie nie wiadomo kiedy aktualizacja zostanie udostępniona klientom innych operatorów. Jeśli jednak macie jakieś informacje na ten temat, to dajcie znać w komentarzach.

Źródło: własne

Snapdragon 845 zostanie stworzony w 7 nm procesie

Wcześniejszy wpis

Huawei P10 Plus oficjalnie w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android