moto z2 play

Moto Z2 Play smuklejsza od poprzedniczki kosztem baterii?

Sezon na flagowce można uznać za otwarty. Jakiś czas temu poznaliśmy chociażby LG G6, Samsunga Galaxy S8. Oba telefony możemy już znaleźć na naszych rodzimych półkach sklepowych. A niedługo na łamach MobileWorld24.pl znajdziecie obszerne recenzje obu urządzeń. Już dzisiaj pisaliśmy o HTC U 11 teraz przyszła kolej na kolejne urządzenie od zupełnie innego producenta czyli Moto Z2 Play, czyli mocnego średniaka.

O najnowszym urządzeniu od Lenovo/Motoroli nie wiemy stosunkowo zbyt wiele. Jednak to co do tej pory wiemy może już kreować pewien obraz całego urządzenia. Według najnowszych przecieków Moto Z2 ma być zauważalnie cieńsza od poprzednika. Schudnie o 1 mm, czyli do 6 mm. Jednak nie tylko gabaryty urządzenia będą mniejsze, odchudzeniu również ulegnie bateria. W poprzedniej generacji średniaka od Moto mieliśmy do czynienia z ogniwem o pojemności 3510 mAh. W Moto Z2 Play będzie to standardowe 3000 mAh. Różnica całkiem spora, 510 mAh zakładając że to tylko 1 mm różnicy w grubości urządzenia. W związku z tym, że telefon będzie mieć mniejszą baterię i grubość również waga ulegnie zmianie – 20 g na korzyść Moto Z2 Play.

Reszta specyfikacji to na przełomie średniej i wysokiej półki. Sercem urządzenia będzie ośmiordzeniowy Snapdragon 626, 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi duży 5,5, calowy wyświetlacz , a także dwa aparaty przedni 5 Mpx oraz tylny 12 Mpx.

Zabieg, który przeprowadził chiński producent pozytywnie odbije się na całym urządzeniu. Bowiem trzeba pamiętać o jednym. Moto Z2 Play to urządzenie modułowe, a po dołączeniu odpowiedniej przystawki gabaryty i waga urządzenia znacząco rośnie. Stąd zapewne maksymalne odchodzenie telefonu, tak by moduły powiększały w urządzenie w niewielkim stopniu.

Źródło: phonearena.com

More Stories
lg logo
Coraz więcej wiemy na temat LG G7