0

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego flagowca tajwańskiego producenta. O następcy HTC 10 pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Jednak do tej pory z pełnymi renderami czy dobrej jakości zdjęciami był problem. Sytuacja na szczęście dla nas uległa zmianie i w internecie pojawiły się rendery, które obrazują HTC U 11 ze wszystkich stron. Oczywiście jak to bywa w przypadku plotek nie wiadomo ile w nich prawdy, ale wszystko wydaje się mieć sens.

Ci, z Was którzy przyjrzeli się powyższym renderom powinni zauważyć kilka szczegółów. Po pierwsze w najnowszym urządzeniu Tajwańczyków brakuje wyjścia słuchawkowego minijack 3,5 mm. Jednak plotki mówią o tym, że słuchawki podłączymy przy pomocy wyjścia USB typu C, a w zestawie znajdziemy odpowiednią przejściówkę. Po drugie tak jak wcześniejsze przecieki mówiły. Brakuje w HTC U 11 zwykłych, standardowych nawigacyjnych klawiszy fizycznych zamiast tego będziemy mieć dotykowe panele, które będzie można w sporym zakresie customizować. Tego elementu jestem najbardziej ciekaw, bowiem do tej pory podobnego rozwiązania w smartfonach nie widzieliśmy. Jeśli HTC da spore możliwości zabawy krawędziami może być to jeden z ciekawszych telefonów tego roku. Kolejny element to ekran, pierwszy rzut oka mógłby wskazywać, że mamy do czynienia z zakrzywionym wyświetlaczem. Jednak w praktyce jest to ekran tzw. 2,5D, który dodatkowo ma oble zakończone krawędzie. Stąd też taki efekt.

Ciekaw jestem najnowszej propozycji tajwańskiego producenta. High Tech Computer przy swoim flagowcu HTC U 11 idzie zupełnie inną drogą niż pozostali producenci sprzętu mobilnego. Nie mamy bardzo małych ramek, zaokrąglonych rogów wyświetlacza czy proporcji 18:9. HTC musi w takim razie zaskoczyć nas pozytywnie innymi elementami, ale jak widać ma całkiem ciekawy koncept.

Źródło: gsmarena.com

LG G6 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Moto Z2 Play smuklejsza od poprzedniczki kosztem baterii?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android