0

ZTE nie chce zostać w tyle za konkurencją i w tym roku ma zamiar zaprezentować swojego flagowca, który prawdopodobnie zadebiutuje pod nazwą Axon 7s. W chińskim urzędzie certyfikacji TENAA pojawiło się nowe urządzenie ZTE o nazwie kodowej A2018, dzięki czemu już teraz wiemy jaką specyfikację prawdopodobnie będzie miał następca Axona 7.

Nowe urządzenie zostanie wyposażone w wyświetlacz OLED o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości WQHD. Sercem urządzenia zostanie prawdopodobnie Qualcomm Snapdragon 821 wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64/128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat ma mieć matrycę 12 Mpx, natomiast przednia kamerka – 8 Mpx. Energię magazynować ma akumulator o pojemności 3320 mAh. Smartfon ma zadebiutować z Androidem 6.0 Marshmallow, co według mnie jest niezrozumiałe. Możliwe, że do rynkowego debiutu producent zdecyduje się na instalację Androida 7.0 Nougat.

Do sieci trafiła również grafika promocyjna, która przedstawia nowe urządzenie. Axon 7s prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży jedynie na terenie Państwa Środka. Warto wspomnieć, że Axon 7s nie jest następcą zeszłorocznego modelu, a wyłącznie jego ulepszoną wersją. Niestety na następcę Axona 7 będzie musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: TENAA, AndroidPolice

Szukacie małego telefonu? Jelly to propozycja dla Was

Wcześniejszy wpis

Motorola powraca na rynek tabletów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android