nokia

Smartfony Nokii coraz bliżej Polski

Wczoraj w leniwe popołudnie na naszą firmową skrzynkę mejlową dotarł dosyć tajemniczy e-mail z prostą grafiką i kilkoma logo. Całość składa się na całkiem jasny obraz, że już niedługo będziemy mogli się cieszyć z urządzeń fińskiego producenta na naszych rodzimych półkach cenowych.

Jak na razie są to tylko domysły. Jednak trzy logo, które się pojawiają na grafice jednoznacznie wskazują na fakt, że mamy do czynienia z fińską marką. Dodatkowo jako trzecia wśród marek znalazł się operator Play. To może oznaczać nic innego, że jako pierwszy w  swojej ofercie będzie miał telefony fińskiego producenta właśnie fioletowy operator.

Jak na razie nam nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne dalsze informacje. Do konferencji prasowej pozostały niespełna dwa tygodnie, więc możliwe, że do tego czasu poznamy nieco więcej szczegółów. Kiedy jednak telefony Nokii pojawią się na sklepowych półkach tego nie wiemy, ale z całą pewnością poznamy tę datę już 11 maja. Jak sądzicie doczekamy się nowych telefonów Nokii jeszcze w maju?

Źródło: informacja prasowa

More Stories
Overmax prezentuje smartfon Vertis Plus