htc logo

Pierwsze zdjęcia HTC U (Ocean)

Fani mobilnych technologii ostatni miesiąc mogą uznać za niezwykle udany. Mieliśmy już premiery LG G6, a także Samsunga Galaxy S8. Lada moment poznamy Xiaomi Mi6, a na horyzoncie pojawiają się pierwsze bardziej konkretne informacje związane z najnowszym flagowcem tajwańskiego producenta – HTC U.

HTC U

Do tej pory poznaliśmy nieco specyfikacji, a także kilka ciekawych informacji związanych z pełni modyfikowanymi dotykowymi krawędziami. Teraz mamy pierwsze zdjęcia, które nie są renderami. Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, że Tajwańczycy zdecydowali się na zachowanie dosyć specyficznej stylistyki, rozpoczętej wcześniej przy pierwszych modelach z linii U. Otrzymujemy duży telefon, który jest zamknięty w błyszczącej, połyskliwej obudowie. Jednym może się takie rozwiązanie podobać, innym nie. Osobiście poczekam jak ten model trafi w nasze ręce, wówczas przekonamy się jak całość sprawuje się w praktyce.

Pozostałe informacje, które pojawiają się w internecie dotyczą specyfikacji. Sercem telefonu ma być najnowszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 835, do tego dochodzą 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia duży 5,5 calowy wyświetlacz, który pracować ma w rozdzielczości 2K. Jednak najciekawszą nowością w przypadku HTC U z całą pewnością będzie brak fizycznych klawiszy na krawędziach urządzenia. Te zostaną zastąpione dotykowymi panelami, które w pełnym zakresie będzie można  modyfikować.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje ze strony High Tech Computer. Jednak dzięki ciekawej dodatkowej technologii krawędziowej możliwe, że HTC U nie będzie tylko kolejnym mało ciekawym flagowcem w całym zestawieniu. Czas pokaże.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
O bezsenności smartfonów, czyli jak naprawiłem swój HTC niszcząc go