Nubia Z17 Mini z podwójnym aparatem dostrzeżona na stronie TENAA

Niedawno na stronie chińskiej organizacji TENAA pojawił się kolejny model Nubii z podwójnym aparatem głównym. Ostatnio Nubia zaprezentowała swojego pierwszego smartfona z podwójnym aparatem głównym – Nubię M2. Producent zapowiedział prezentację nowego urządzenia na 6 kwietnia, więc możemy się spodziewać, że to właśnie ten model ujrzy światło dzienne. 

Z17 Mini posiadać będzie 5,2-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości Full HD. Jego sercem będzie ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1.8 GHz (najprawdopodobniej Qualcomm Snapdragon 653), wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane użytkownika zostaną przeznaczone 64 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Podwójny aparat to dwie 13 Mpx matryce, a przednia kamerka to prawdopodobnie matryca 16 Mpx. Smartfon pracować będzie pod kontrolą Androida 6.0.1 Nougat z nakładką Nubia UI 4.0 i zasilany jest przez akumulator o pojemności 2930 mAh.

Nubia opublikowała plakat, który informuje nas o premierze nowego urządzenia 6 kwietnia. Dwa okręgi znajdujące się na tym plakacie bezwątpienia sugerują, że zostanie pokazany smartfon z podwójnym aparatem głównym. Możemy się spodziewać, że tego dnia zostanie zaprezentowana właśnie Nubia Z17 Mini.

Źródło: TENAA, GizmoChina

More Stories
Angry Birds najpierw na Samsunga Galaxy Note?