0

Mimo iż tablety coraz częściej schodzą na dalszy plan to producenci sprzętu cały czas odświeżają swoje serie tych urządzeń. Najlepszym przykładem jest chociażby koreański producent, który na ostatnich targach Mobile World Congress w Barcelonie oficjalnie zaprezentował światu Samsung Galaxy Tab S3. Jednak dzisiejsze informacje nie są pozytywne dla posiadaczy tabletów działających pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Do tej pory amerykański gigant z Mountain View mówił o smartfonach, telefonach z Androidem. Nie padało sformułowanie dotyczące tabletów. Jednak większość użytkowników tabletów mimo wszystko wierzyła, że Google zdecyduje się wypuścić swojego asystenta również na tę grupę urządzeń. Niestety dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Google Assistant nie pojawi się na tabletach.

The Assistant will be available on Android Marshmallow and Nougat phones with Google Play Services, this does not include tablets.

Użytkownicy tabletów z Androidem niestety obejdą się smakiem, na szczęście Google cały czas rozwija listę smartfonów, które wspierają Google Assistant, docelowo ma on działać na Androidzie Marshmallow oraz Nougat. Wy już korzystacie z Google Assistant?

Źródło: phandroid.com

Samsung Galaxy S8 będzie nagrywał w 1000 fps

Wcześniejszy wpis

Garmin Index – test wagi z bajerami

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android