0

O tym, że rozpoczęliśmy na nowo współpracę jednym z największych chińskich sklepów z elektroniką pisaliśmy przy okazji wcześniejszej promocji. Teraz mamy dla Was kolejce ciekawe wyprzedaże, w których praktycznie każdy powinien  coś znaleźć dla siebie.

Pierwsza promocja to wyprzedaż związana z europejskim magazynem Gearbest.com. Dzięki zakupom na terenie Unii Europejskiej zyskujemy dwie rzeczy – po pierwsze znacznie szybszą dostawę, po drugie brak dodatkowych opłat (np. vat). Warto się przyjrzeć bliżej promocjom, znajdziecie je pod tym linkiem. Wśród nich znajdziecie między innymi smartfon Umi Max  czy Vernee Mars.

Wspomniałem, że na Gearbest.com znajdziecie dwie duże akcje promocyjne. Pierwszą już znacie, teraz przyszła kolej na drugą. Ta została stworzona z okazji trzecich urodzin sklepu. Tutaj z kolei znajdziemy również ogromną ilość przecenionego sprzętu, ale dostępną nie tylko w magazynach europejskich ale również i chińskich. Jakie perełki znajdziecie? Co powiecie na Xiaomi Mi Band 2 za nieco ponad 20 dolarów? Warto zaglądać regularnie na tę zakładkę, bowiem codziennie pojawią się nowe promocje.

Samsung Gear S3 Frontier – recenzja

Wcześniejszy wpis

OnePlus zaprezentował limitowaną wersję OnePlus 3T

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy