0

Samsung Galaxy S8+ swoją premierę będzie miał dopiero pod koniec marca, ale wiemy o nim już coraz więcej, dzięki licznym przeciekom. Evan Blass opublikował dość dokładną specyfikację Galaxy S8+. Rzućmy na nią okiem.

Wszystkie dotychczasowe przecieki zgadzają się z tym, co wiedzieliśmy do tej pory o Galaxy S8+. Urządzenie będzie wyposażone w 6,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED (zaokrąglony, więc rzeczywista przestrzeń wyniesie  6,1 cala) o rozdzielczości QHD+. Z tyłu zastosowanie znajdzie aparat główny 12 Mpx z technologią Dual Pixel, pozwalającą na bardzo szybkie łapanie ostrości. Szkoda, że Samsung nie zdecydował się na zastosowanie podwójnego aparatu, który najprawdopodobniej znajdzie się dopiero w Galaxy Note 8.Natomiast z przodu znajdzie się aparat 8 Mpx z autofocusem, obok którego znajdziemy skaner tęczówki oka. 

Galaxy S8+ będzie wspierać łączność 4G LTE i ładowanie bezprzewodowe. W zestawie mają znaleźć się słuchawki AKG. Sercem urządzenia będzie Exynos 8895 lub Snapdragon 835. Do tego dostaniemy 4 GB pamięci operacyjnej RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można będzie rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Ponadto konstrukcja będzie wodoszczelna i pyłoszczelna, potwierdzona certyfikatem IP68. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida 7.1.1 Nougat z nakładką Samsunga. 

Samsung Galaxy S8+ nie jest już dla nas żadną tajemnicą. Choć jak narazie nie zostały potwierdzone plotki o umiejscowieniu czytnika linii papilarnych. Większość źródeł donosi, że czytnik znajdzie się na tylnym panelu, tuż obok aparatu. Z dnia na dzień w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowych flagowców Samsunga. Niestety na ich premierę musimy jeszcze poczekać.

Źródło:  Twitter

Instagram wraz z nową aktualizacją wprowadza galerie zdjęć

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy potężnego Exynosa 8895, czyli układ napędzający Galaxy S8

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy