0

Xiaomi Mi Max 2 ma być następcą 6,44 calowego phabletu Xiaomi z 2016 roku. Nowe plotki mówią, że urządzenie zostanie zaprezentowane w maju tego roku, czyli równe 12 miesięcy po poprzedniku. Poznajemy również część specyfikacji największego phabletu Chińskiego producenta. 

Jeśli przeciek jest prawdziwy to Xiaomi Mi Max 2 zostanie wyposażony w  6,44 calowy wyświetlacz o rozdzielczości na pewno nie mniejszej niż Full HD. Xiaomi Mi Max został wyposażony w Snapdragona 650/Snapdragona 652, więc od jego następcy możemy oczekiwać mocniejszej jednostki.

Choć po wypuszczeniu Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 możemy spodziewać się wszystkiego. Xiaomi mi Max 2 powinien być wyposażony w ośmiordzeniowego Snapdragona 660. Układ ten jest znacznie wydajniejszy niż Snapdragon 650 i 652 znajdujący się w poprzedniku, ponieważ wykonany jest w 14nm procesie technologicznym. Według doniesień, Xiaomi Mi Max 2 ma być dostępny w kilku wersjach, z których najlepsza ma posiadać 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Urządzenie ma posiadać także większy akumulator, którego pojemność wzrośnie do 5000 mAh.

Więcej szczegółów na temat Mi Max 2 nie jest znanych. Nie należy traktować tych plotek jako pewnych, bo wszystko wyjaśni się dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: AndroidPure

Huawei P9 Lite (2017) trafia do Polski

Wcześniejszy wpis

Instagram wraz z nową aktualizacją wprowadza galerie zdjęć

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy